Na druhém webu se pomalu rozjíždí rubrika s recepty, tak se přijďte kouknout
zde.

Zvířata (Marine Mania)

16. října 2006 v 23:03 | gymck |  Zoo Tycoon
ZvířátkoChovProstředíOstatní

Běluha mořská
Běluha se cítí dobře s menším počtem vlastních druhů. Je to velmi pohodové zvířátko.slaná voda, krostliny, malé kameníNevystupuje v show.

Delfín obecný (sviňucha)
Docela pohodové zvířátko, které rádo žije ve skupinkách, kde hledá svého partnera/partnerku.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Delfín skákavý
Velmi pohodové zvířátko, které je šťastné, pokud má manžela/manželku.slaná voda, rostliny, kameníDelfín je schopen vystupovat v mořských show.

Chobotnice obrovská
Velmi přizpůsobivé zvířátko potřebující podmořský úkryt a partnera/partnerku.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Kosatka dravá
Nádherné zvířátko. Potřebuje velkou prostornou nádrž, čím je hlubší, tím lépe. Vyžaduje k životu partnera/partnerku. Je schopná vystupovat, ale v nádrži pro show se jí moc nelíbí.Slaná voda, rostiny, kamení.Může vystupovat v show.

Krakatice
(Oliheň obrovská)
Občas je náladová. Je nejšťastnější s partnerem/partnerkou.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje.

Kráva mořská indická
Velmi pohodové zvířátko, ke štěstí mu stačí dobře postavená nádrž a partner/partnerka.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Lachtan hřívnatý
Lachtánek je celkem pohodové zvířátko, hodně se ale přemnožuje, takže hlídejte jeho výběh. V Marina manii je dobré pořizovat mu kombinovaný výběh ze suchozemské části a nádrže se slanou vodou.slaná voda, povrch šedivého kamení, kameny, rostlinyNajdete ho v základní nabídce zoo tycoon, ale může vystupovat ve vodních show.

Medůza obrovská
Milé nenáročné zvířátko, které se však rychle množí. Chce mít velký výběh, na něj pak ale málokdy stačí čistička. Je potřeba nádrž neustále kontrolovat, aby tam nebylo přemnoženo. Vyžaduje partnera/partnerku.slaná voda, rostliny, kamenyNevystupuje v mořských show.

Mrož pacifický
Velmi náladové zvířátko. Rád žije ve skupinkách, kde potřebuje mít svého partnera/partnerku. Jeho výběh je kombinovaný ze suchozemské části a nádrže. Stará se o něho ošetřovatel.slaná voda, šedivé kamení, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Narval
Velmi milé a přizpůsobivé zvířátko. Rádo žije ve středně početných skupinkách, kde potřebuje mít svého partnera/partnerku.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Mořská panna
Mořská panna je sice v základní nabídce, ale jedná se vlastně o sochu. Pokud sochu mořské panny umístíte do nádrže velkého bílého žraloka, oživne. Poté ji můžete umístit kam chcete.slaná voda, kamení, rostlinyNevystupuje v show.

Rejnok manta
Docela přizpůsobivé zvířátko, občas však mívá své dny... K životu potřebuje podvodní úkryt a partnera/partnerku.slaná voda, korály, kameníNevystupuje v show.

Tuleň sloní (rypouš)
Je nejšťastnější s manželkou/manželem. Mají rádi ledovou kru plující v jejich nádrži. Výběh by měl být kombinován nádrží a kusem suchozemské plochy. Je to velmi náladové zvířátko vyžadující starost ošetřovatele. (Ne podmořského specialisty...)slaná voda, šedivé kamení, sníh, rostliny, kamenyNevystupuje v show.

Tuňák
Tuňák je pohodové zvířátko. Rád žije ve skupinách.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Úhoř zelený
Občas dosti náladové zvířátko. Má svou oblíbenou hračku, kterou potřebuje ke štěstí. Chce manželku/manžela.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Velryba hrbatá
Celkem pohodové zvířátko, které rádo žije ve skupinách. Potřebuje k životu partnera/partnerku.slaná voda, hvězdice, středně velké kamení.Nevystupuje v show.

Vorvaň obrovský
Velmi náladové zvířátko. To, že je vše jak má být ještě neznamená, že bude spokojené. Chce k svému životu partnera/partnerku.slan voda, rostliny, skála, kameníNevystupuje v show.

Vydra mořská
Občas náladové zvířátko, ale pokud je vše tak, jak má být, je šťastné. Žije v kombinovaném výběhu ze suchozemské části a nádrže. Stará se o ni ošetřovatel.slaná voda, šedivé kamení, rostliny, kameníMůže vystupovat v mořských show

Želva mořská
Občas náladové, ale jinak moc milé zvířátko. Potřebuje k svému životu partnera/partnerku.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Žralok kladivoun velký
Sem tam náladové zvířátko potřebující ke štěstí partnera/partnerku. Vyžaduje podvodní úkryt.Slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Žralok mako
Občas náladové zvířátko vyžadující podvodní přístřešek. Potřebuje partnera/partnerku.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Žralok tygří
Docela pohodové zvířátko, pokud je výběh v pořádku. Je šťastný, pokud má svého partnera/partnerku. Vyžaduje podmořský přístřešek.slaná voda, rostliny, kameníNevystupuje v show.

Žralok velký bílý
Příjemné pohodové zvířátko. Potřebuje manželku/manžela k tomu, aby byl šťastný. Chce mít podvodní úkryt.slaná voda, rostliny, kameníJe schopen vystupovat v mořských show.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mkm mkm | 3. září 2007 v 8:55 | Reagovat

ja jen ze tu morskou pannu muzes dat i do normalního akvarka ve kterym není žadne zvire

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama