Na druhém webu se pomalu rozjíždí rubrika s recepty, tak se přijďte kouknout
zde.

Zvířata

16. října 2006 v 22:58 | gymck |  Zoo Tycoon
ZvířátkoChovPůdaOstatní

Bizon Americký
Dosti náladové zvířátko. Má tendenci neustále udusávat půdu, a pak se na vás zlobí, ze jste to dopustili.rostliny, kamení, tráva, vodaŽije ve velkých skupinách.

Bůvol africký
Nemám zkušenostisavana, hlína, rostliny, písek, sladká vodaVelmi dobře se snáší s pakoněm.

Thompsonova Gazela
Gazelka je naprosto pohodové zvířátko. Doporučuji ji pořizovat jako první. I když ne vždy je s výběhem vše v pořádku, většinou zůstává spokojená. Ohromně rychle se však množí, takže je potřeba hlídat počet.savana, sladká voda, kameny, roslinyVelmi dobře se ve výběhu snáší se zebrou. Doporušuji je dávat k sobě.

Gepard
Potřebuje hodně velký výběh, aby mohl běhat.Savana, hlína, rostliny, kameníPostavte mu hodně velký výběh.

Gorila nížinná
Jedná se o ohrožený druh, tedy za mláďátko dostanete prémii. Pokud jsou nespokojeni, řvou a buší si do hrudi, pokud jsou naopak spokojeni, tzv. tancují.rostliny, tráva, hlína, deštný prales, hrbolatý terén, kameníKaždý samec vyžaduje samičku a naopak. Také chtějí svoji hračku.

Hroch
Taktéž velmi náladové zvířátko. Pokud máte datadisk ZOO Tycoon Marine Mania, můžete mu na plavání postavit nádrž. Dejte si pozor, aby měl ve výběhu dostatek ošetřovatelů, velmi rychle žere a ještě rychleji pak vylučuje...savana, hlína, voda, rostliny, kameníChce manželku.

Hyena skvrnitá
Hyeně se rodí až čtyři mláďata při jednom vrhu, takže pokud chcete vydělat, je to to nejvhodnější zvířátko. Pokud není šťastná, velmi rychle onemmocní. Dejte pozor, aby se vám ve výběhu nepřemnožili.savana, písek, hlína, rostliny, kamení, sladká vodaVelmi rychle se množí.

Jaguár
Poměrně snadno chovatelné zvířátko. Ke štěstí potřebuje vodopády a skály z džungle.deštný prales, sladká voda, hlína, kamení, rostlinyLeze po stromech, takže je nepořizujte příliž blízko k oplocení.

Jednorožec
Toto zvířátko je v základní nabídce, přesto že ho nevidíte. Odemiká se tak, že pojmenujete některý ze starších výběhů Xanadu. Já ho nechovám, protože je velmi náladové.tráva, listnatý terén, rostliny, sladká voda, kameníMusí být odemknuto pomocí hesla. Samečci jsou černí, samičky bílé.

Klokan rudý
Klokan je zvířátko, které žádné jiné nesnese ve svém výběhu. Žije v malých a středních skupinách. Skáče vysoko, takže potřebuje pevný vysoký plot.savana, písek, hlína, rostliny, kamenyPotřebuje pevný vysoký plot.

Kozorožec alpský
Má rád vyvýšený terén s mnoha skoky, aby mohl zdolávat jednotlivé pasáže výběhu. Opět si stačí představit například andy.šedé kamení, hnědé kamení, tráva, sladká voda, rostliny, hodně kamenů a skal, stupňovitý vyvýšený terén.Potřebuje vyvýšený, velmi stupňovitý terén.

Krokodýl mořský
Pohodové zvířátko pro chov. Je však také velmi žravé, takže potřebuje pro svůj výběh samostatného ošetřovatele. A znáte to, co se sní, musí taky jednou ven, takže pozor na výkaly, nemá je rád. Velmi rychle se množí.slaná voda, hlína, kamení, rostlinyS datadiskem Marine Mania mu můžete postavit nádrž pro plavání.

Lachtan hřívnatý
Lachtánek je celkem pohodové zvířátko, hodně se ale přemnožuje, takže hlídejte jeho výběh.slaná voda, povrch šedivého kamení, kameny, rostlinyS datadiskem Marine Mania mu můžete postavit kromě normální nádrže i nádrž určenou pro show, ve které pak pod dohledem podmořského specialisty bude dělat různé triky, což láká návštěvníky.

Leopard
Poměrně přizpůsobivé a spokojené zvířátko.savana, rostliny, deštný prales, kameny, hlína, sladká vodaVyžaduje svou hračku

Leopard černý
Ohrožený druh. Za mláďátko dostanete odměnu.rostliny, tráva, deštný prales, kamení, hlínaVyžaduje svou hračku.

Leopard žíhaný
Pozor na umísťování stromů příliš blízko plotu. Tak jako každá kočka po nich lezou, a je nebezpečí přeskočení ven.rostliny, tráva, deštný prales, kameníVyžaduje svou hračku

Leopard sněžný
Ohrožený druh. Za jeho rozmnožení tedy dostanete prémii. Je však velmi náladový, vše musí být v naprostém pořádku. Potřebuje stupňovitý vyvýšený terén.sníh, šedé kamení, hnědé kamení, mnoho vyvýšenin, sněžné skály, rostlinyOhrožený druh.

Lev africký
Jedná se o poměrně nenáročné hravé zvířátko. K radosti potřebuje hlavně svou hračku.savana, hlína, rostliny, kamení, písek, vodaVyžaduje hračku

Los americký
Velmi pohodové zvířátko, pozor ale na udusaný terén.rostliny, sladká voda, listnatý a jehličnatý povrch, kamení, trávaSnadno udusá povrch.

Mandril
Popravdě řečeno ani netuším, co je to za zvířátko. Asi nějaká opice.rostliny, tráva, deštný prales, kamení, hlínaV nejnovějších verzích se nevyskytuje.

Markhor
Poměrně náladové zvířátko. Vyžaduje velmi odstupňovaný terén. Snadno se přemnoží, proto je třeba jeho výběh hlídat.šedé kamení, sníh, tráva, sladká voda, vyvýšený stupňovitý terén, kamení, rostliny.Snadno se přemnoží.

Medvěd polární
Polární medvěd je velmi náladové zvířátko. Výběh musí být naprosto v pořádku, aby byl spokojen.slaná voda, sníh, sněhové kameny, skályMá rád sněžné skály. S datadiskem Marine Mania mu můžete postavit nádhernou nádrž plnou slané vody, do které můžete umístit soudek na hraní.

Medvěd grizly
Pohodové zvířátko. Žije jako samotář, maximálně v malých skupinkách.kamenitý povrch, sladká voda, jehličnatý a listnatý povrch, hrbolatý terén, kamení, rostlinyPokud máte datadisk Marine Mania, můžete mu postavit nádrž se sladkou vodou, ve které bude rád plavat.

Medvěd černý
Pohodové zvířátko. Snese, pokud je terén trochu hrbolatý. Ale rovný mu taktéž nevadí. Často se jedná o samotáře, můžeme ho však chovat i v malých skupinkách.tráva, rostliny, listnatý povrch, jehličnatý povrch, kamení, sladká vodaSamotář.

Mravenečník obrovský
Poměrně přizpůsobivé a spokojené zvířátko. Jako jeden z mála žije v norách, je to velký samotář.tráva, hlína, deštný prales, rostlinyŽije v noře.

Nosorožec černý
Bývá velmi náladový, podobně jako slon. Počkejte si na betonové oplocení, ostatní je schopen prolomit a utéci.savana, rostliny, hlína, kamení, čistá vodaPotřebuje speciální oplocení

Okapi
Pohodové a nenáročné zvířátko. Je ohroženým druhem, proto za jeho rozmnožení obrdžíte prémii.Hlína, deštný prales.Ohrožený druh.

Orangután
Legrační zvířátko. Vydává hrozné skřeky. Žijí ve velkých skupinách, takže jim nezapomeňte postavit velký výběh.tráva, deštný prales, hlína, rostlinyMá rád strom nazvaný sloní ucho.

Ovce vysokohorská
Pohodové zvířátko, pokud je vše jak má být. Chce odstupňovaný terén, po kterém by mohla šplhat. Žije v malých stádech.hnědé a šedé kamení, sladká voda, tráva, kamení, stupňovitý terén.Vyžaduje velmi odstupňovaný terén, aby po něm mohla skákat.

Pakůň hřivnatý
Nemám příliš velké zkušenosti s chovem.savana, hlína, rostliny, skály, písek, sladká vodaVelmi dobře se snáší s bůvolem.

Panda obrovská
Panda je zvířátko velmi ohrožené. Je velmi těžké postavit výběh tak, aby se jí líbil, ale když už se vám to podaří, stojí to za to. Do výběhu umístěte samičku a samečka. Na začátku se bude zdát, že se nic neděje, ale časem (pokud máte správně utvořený výběh), se jim narodí mladé, za což dostanete poměrně tučnou odměnu. Přidělte výběhu alespoň dva ošetřovatele, protože panda je velmi žravá, a stejně tak rychle, jak ubývá papání, přibývá výkalů.jehličnatý terén, tráva, šedivé kamení, čistá voda, kameny, rostliny, velmi hrbolatý terénPokud je sama šťastná, činí i návštěvníky velmi šťastnými.

Pavián olivový
Velmi hlučné zvířátko. Obzvláště pokud není spokojené.savana, hlína, skályŽije ve velkých skupinách.

Plameňák růžový
Pohodové zvířátko, ale pták. Takže se množí proklatě rychle.savana, písek, hlína, sladká voda, rostliny, kamenyDejte si pozor, ať se vám nepřemnoží.

Africké prase bradavičnaté
Praseti se rodí až čtyři mláďátka, takže je dobré výběh hlídat, aby se vám tam nepřemnožili. Žijí ale poměrně krátce, takže prodávejte ty nejstarší kusy.savana, hlína, rostliny, kamení, písek, sladká vodaVyžaduje partnera/partnerku

Přímorožec bejsa
Pohodové zvířátko. Jedná se o africkou přímorohou antilopu.písek, savana, hlína, sladká voda, kamení, rostlinyŽije ve skupinách.

Pštros
Pohodové zvířátko, ovšem ptát je pták. Množí se neúměrně rychle, taktéž se neúměrně rychle vyprazdňuje.savana, rostliny, kamení, hlína, sladká vodaPozor ať se vám nepřemnoží.
Slon Africký
Slon je velice náladové zvířátko. Pokud je vše tak jak má být, stále to ještě neznamená, že bude spokojený. Nezapomínejte na hračky, na tři slony jsou zhruba potřeba dvě. Také je lepší mu přidělit alespoň dva ošetřovatele, aby stíhali uklízet stolici... Každý slon vyžaduje slonici a naopak.savana, písek, sladká voda, hlína, kameny, rostlinyKaždý sloník si rád hraje se svou hračkou.

Šimpanz
Používejte pouze betonové prosklené oplocení, jinak vám uteče. Taktéž je schopen přeskočit ze stromů, které jsou umístěny příliš blízko plotu. Patří ke zvířátkům, na které se návštěvníci nejvíce těší. Velmi rychle se však množí, takže musíte výběh pořád hlídat.rostliny, tráva, deštný prales, kameni, hlínaVyžaduje svou hračku.

Triceratops
Poměrně velké zvíře, které normálně nevydíte, ale v základní nabídce je. Musíte si ho odemknout pomocí pojmenování výběhu Cretaceous Corral. Já osobně ho nepěstuji, protože dnes již neexistuje. Velmi rychle udusává půdu.savana, hlína, písek, kamení, rostliny, sladká vodaMusí být odemknut pomocí speciálního hesla.

Tučňák císařský
Ohromně pohodové zvířátko, téměř na nic si nestěžuje. Je to ale pták, takže se rychle množí, a pak se může stát, že nebudete stíhat uklízet výkaly. Dávejte proto na jeho výběh pozor.slaná voda, sníh, kamení, sněžné skályS datadiskem Marine Mania mu můžete postavit nádrž pro koupání, do které je vhodné umístit ledovou kru, na které se rádi vozí.

Bengálský tygr
Velmi pohodové zvířátko, které se rádo brouzdá ve vodě. Velmi rychle se množí. Pokud vlastníte datadisk Marine Mania, můžete mu postavit menší nádrž pro plavání.rostliny, tráva, deštný prales, voda, kamení, hlínaVhodný k umístění do výběhu společně s bílým tygříkem.

Bengálský bílý tygr
Nádherné a pohodové zvířátko. Pokud je výběh v pořádku, brzy se začne rozmnožovat, a protože je to ohrožený druh, dostanete za každé mládě prémii. Rád žije ve skupině s Bengálským tygrem. Pokud vlastníte datadisk Marine Mania, můžete mu postavit menší nádrž pro plavání.rostliny, tráva, deštný prales, voda, kamení, hlínaSnese ve výběhu Bengálského tygra. Je ohroženým druhem.

Tygr sibiřský
Přestože vyžaduje ve svém výběhu sníh, nemá rád sněžné skály. Je poměrně snadno chovatelný.rostliny, sníh, jehličnatý povrch, kamenitý povrch, hrbolatý terén, kamení, sladkou voduPříjemné zvířátko. Pokud máte datadisk Marine Mania, můžete mu postavit nádrž, ve které bude rád plavat.

Velbloud dromedár
Velmi pohodové zvířátko, žije poměrně dlouho. Nevadí mu život ve větších stádech, ale pozor na výkaly. Těch je takové stádečko velbloudů schopno vytvořit nepředstavitelně mnoho. Rychle se množí.písek, hlína, kamení, rostlinyPokud jsou rozzuření, tak flušou, ale to jen ve skutečném světě.

Polární vlk
Vlk polární vyžaduje hodně místa a skal.sníh, šedé kamení (to je povrch graystone), kameny, sněžné skályRád žije ve smečce.

Vlk šedivý
Rádi žijí ve smeče, proto vyžadují velké výběhy.rostliny, tráva, jehličnatý a listnatý povrch, kamení, kamenitý povrch, sladká vodaPotřebuje velký výběh.

Zebra nížinná
Taktéž naprosto pohodové zvířátko. Vždy spokojené, rozradostněné. Rádo žije ve velkých skupinách.savana, sladká voda, kameny, roslinyVelmi dobře se snáší s gazelou.

Žirafa
Žirafa je nádherné vznešené zvíře, a stejně tak se i chová. Žije v menších skupinkách. Pokud se jí však něco nelíbí, velmi rychle se rozlobí. Její výběhy je vhodné stavět pod úrovní cesty, aby si ji všichni mohli dobře prohlídnout.savana, písek, hlína, kameny, rostlinyRáda se brouzdá stepní travou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Julie.elfik Julie.elfik | Web | 2. března 2007 v 18:17 | Reagovat

můj triceratops je furt nespokojený,ale v ošettřovateli je,že výběh Triceratops 1 je výborný...poraď

2 že jo že jo | 11. března 2007 v 19:27 | Reagovat

Jo souhlasím mě to taky dělá!!!!

3 Nikolka Nikolka | 4. července 2007 v 17:10 | Reagovat

Prosim vas jak jse spouti tahle hra ? Bude tak hodny a napsali by jste mi to dekuju

4 Bibuska Bibuska | Web | 19. srpna 2007 v 13:56 | Reagovat

ahoj hlásneš pro mě až budeš potřebovat tak ti taky hlásnu

na této stránce:http://camelia-valente.blog.cz/0708/soutez-o-nej-blog#komentare

sem tam hned 1. jako Bibuska předem díki

5 marsé marsé | 16. září 2007 v 19:48 | Reagovat

mohla bych jse zeptat jakéé je heslo na to jednorožce

6 Halucinace - admin Halucinace - admin | 17. září 2007 v 18:41 | Reagovat

Tady na té stránce jsou nějaké cheaty - http://www.gymck.cz/~jiru/framik.html

7 Kačka Kačka | 4. února 2008 v 16:41 | Reagovat

Napsala bys mi prosím jak přistavuješ tu nádrž k normálnímu výběhu?Mě to něak nejde.Díky

8 ------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------- | 20. února 2008 v 10:51 | Reagovat

ja  mam  všechny  zviřata  v  pohodě  až  na  hyenu  a  mam  vic  než   1 0000000000$a  nevite  jak a  nepovím..

9 ------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------- | 20. února 2008 v 10:53 | Reagovat

na   jedno  rožce  to  je  Xanadu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama